Nazwisko i imię radnego/-ej Okres sprawowania mandatu Uwagi
ANDZEK Marian 1978-1984
BANYŚ Henryka 1978-1984 Wstąpiła za Jana Robaka
BARAN Józef 1978-1984
BATOR Piotr 1978-1984
BENYŚ Helena 1978-1979 Wyjechała
BIELAWSKI Feliks 1978-1984
BŁESZYŃSKI Eugeniusz 1978-1984
BONIO Władysław 1978-1984
BRATEK Stanisław 1978-1981 Zmarł
CELEBAŃSKA Janina 1978-1984
CICHECKI Ignacy 1978-1984
CZERWIŃSKI Marian 1978-1984
DUDKIEWICZ Stanisław 1978-1984
DZIEDZIC Stefan 1978-1984
GROŃSKA Karolina 1978-1984 Wstąpiła za Henrykę Banyś
JAMRÓZ Władysław 1978-1984
JANASIK Andrzej 1978-1984 Wstąpił za Zdzisławę Skibę
JANOSKA Janina 1978-1984
JĘDRZEJCZYK Wiesław 1978-1979 wyjechał
KACZMAREK Jan 1978-1983 Zrzekł się mandatu
KLIMAS Adam 1978-1984 Wstąpił za Stanisława Miśkiewicza
KLUZA Stefan 1978-1984
KOBYŁKA Tadeusz 1978-1984
KOPER Marian 1978-1984
KORPUS Tadeusz 1978-1984
KOSCIOLEK Aleksander 1978-1984
KOWAL Jan 1978-1984
KOWALSKI Zygmunt 1978-1984
KOZIEŁ Mieczysław 1978-1984
KRUSZCZYŃSKI Jerzy 1978-1984
KUSA Stefan 1978-1984
KWIECIEŃ Jan 1978-1984
ŁOWICKA Genowefa 1978-1984
MACIEJCZYK Jerzy 1978-1984
MACIEJCZYK Tadeusz 1978-1984
MAŁEK Stanisław 1978-1984
MARZEC Stanisław 1978-1984
MATUSZEWSKI Kazimierz 1978-1981 Zrzekł się mandatu
MISTAL Teodor 1978-1984
MIŚKIEWICZ Stanisław ?
MISZTAL Tadeusz 1978-1984
MORAWIECKI Jan 1978-1983 Zrzekł się mandatu
MYSIOR Marianna 1982-1984 Wstąpiła za Włodzimierza Sodo
OKSIŃSKA Barbara 1978-1984
OLSZEWSKA Regina 1978-1984
OSTROWSKI Jan 1978-1984
PILŚNIAK Zbigniew 1981-1984 Wstąpił za Stanisława Bratka
PIWOŃSKI Edward 1978-1984 Wstąpił za Stanisława Morawieckiego
POPCZYK Jan 1978-1984
PYKA Irena 1978-1984 Wstąpiła za Wiesława Jędrzejczyka
ROBAK Jan 1978 r. 1978-1984
RUSEK Stanisław 1978-1984
RYDZEK Władysław 1978-1984
SKIBA Jadwiga 1978-1984
SKIBA Zdzisław 1978-1981 Zrzekł się mandatu
SODO Włodzimierz 1978-1982 Zrzekł się mandatu
SOLECKA Helena 1978-1984
STĘPOWSKI Aleksander 1978-1984
STOLARSKI Tadeusz 1978-1984
STRUZIK Wacław 1978-1984
SULIGA Marian s. Pawła 1978-1984
SULIGA Marian s. Władysława 1978-1984
SULIGA Stanisław 1978-1984
SZYDŁOWSKI Alfred 1978-1982 Zrzekł się mandatu
TYLKO Marian 1978-1984
WAWRZYKOWSKI Stanisław 1978-1984
WINCZEK Teodor 1978-1984
WODZISŁAWSKI Marian 1978-1984
WÓJCIK Jerzy 1978-1984
ZAKRZEWSKI Kazimierz 1978-1984
ZIOŁO Maria 1978-1984

Informację podał: R. Pacanowski

BRAK KOMENTARZY

Zostaw wiadomość: